Bibliotheken Drenthe Bibliotheken Drenthe
  U bevindt zich momenteel hier: Home arrow Cursussen
 

Toon alle producten


Uitgebreid Zoeken




Wachtwoord vergeten?
Bent u een nieuwe klant? Registreer dan hier
Bekijk Mandje
uw mandje is momenteel leeg.
Informatie: Uw browser accepteerd geen cookies. Cookies worden gebruikt wanneer u producten in het winkelwagentje plaatst en zijn dus vereist voor een goede werking van deze site.

Categorieën

Cursussen in bibliotheken
Cursussen in bibliotheken

Algemene cursusvoorwaarden

Opgave

U kunt zich opgeven door het formulier uit dit cursusboekjes volledig in te vullen, te ondertekenen en op te sturen naar of in te leveren bij uw bibliotheek. Ook kunt u zich aanmelden via internet (klik op Cursussen). Uw aanmelding wordt rechtstreeks verzonden naar de bibliotheek waar u de cursus wilt volgen.

Opgave is mogelijk tot één week vóór het begin van de cursus. Van uw opgave ontvangt u een bevestiging. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst.

Betaling
U wordt verzocht bij uw opgave uw bank- of gironummer te vermelden en uw handtekening te zetten. Daarmee machtigt u Biblionet Drenthe in Assen éénmalig het verschuldigde cursusgeld van uw rekening af te schrijven. Hieraan zijn geen kosten verbonden. De afschrijving vindt plaats omstreeks de datum waarop de cursus begint. De korting voor bibliotheekleden (leden van een Drentse bibliotheek) is persoonsgebonden.
 

Annuleren
Annuleren is mogelijk tot tien dagen vóór het begin van de cursus, daarna is het volledige cursusgeld verschuldigd. Een cursist die verhinderd is, mag zich laten vervangen door iemand anders. Bij te weinig deelnemers gaat de cursus niet door. U ontvangt hierover uiterlijk één week voor het begin van de cursus bericht. Gemiste lessen kunnen niet worden ingehaald en/of worden niet vergoed.

En verder…
Eventueel schriftelijk cursusmateriaal wordt tijdens de cursus uitgereikt en is gratis voor deelnemers. Ook koffie/thee zijn bij de prijs inbegrepen.

Meer weten?
Wilt u meer informatie? Neemt u dan contact op met uw bibliotheek.

     
Bezig met laden...